ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Şişli

istanbul.net, Şişli'de oturup arkadaş bulmak ve arkadaşlık ilişkisi kurmak isteyen binlerce kişiyle tanışma fırsatı yaratıyor.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Şişli'de arkadaş mı arıyorsun?

istanbul.net, Şişli'de oturup arkadaş bulmak ve arkadaşlık ilişkisi kurmak isteyen binlerce kişiyle tanışma fırsatı yaratıyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Şişli

İstanbul'un neredeyse merkezinde, Şişli'de oturuyor, evlilik veya ciddi bir ilişki istiyor ancak iş koşturması, aileye ayrılması gereken vakit, uzun yıllardır süren arkadaşlıklar derken kendini halen bir aşka teslim edemedin mi? Oysaki arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri günümüzde hem çalışan hem de sosyal hayatına vakit ayırmak isteyen erkeğin ve kadının vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Ne yazık ki şehrin göbeğinde de yaşasak günlük hayat koşuşturması sırasında, gözümüzün önünde olanı göremeyebiliyoruz. Bu nedenle arkadaşlık Şişli diyen diğer kişilerle tanışmak için istanbul.net'i kullanabilirsin.

istanbul.net, arkadaş bulmak ve arkadaşlık ilişkisi kurmak isteyen on binlerce kişiyle tanışma fırsatı yaratıyor. Üstelik istanbul.net'e üye isen ve Şişli'de oturuyorsan, arkadaşlık Şişli diyerek doğrudan sana yakın üyeler ile sohbet imkanı yakalayabiliyorsun. istanbul.net sayesinde tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla buluşup kahve içerken, onu daha yakından tanıma fırsatın sadece bir tık uzakta olduğunu unutma. Belki de Maçka Demokrasi Parkı'nda buluşup bir yandan ilişkinizin geleceği hakkında konuşurken bir yandan da adeta cennet köşesi olan bu yemyeşil parkta, kalabalıktan ve gürültüden uzak huzur dolu anlar yaşayabilirsin. Ya da partnerinle birlikte ister Nişantaşı'nın Valikonağı gibi güzel caddelerinde açıkhavada, istersen Nişantaşı City's, Trump Tower veya Cevahir AVM gibi kapalı büyük alışveriş merkezlerinde mağazaları gezerken onunla günlük hayattaki uyumunu tartabilirsin. Ardından birlikte bir restoranda ve bir kafede keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Alışverişten ve kalabalık yerlerden hoşlanmıyorsan, siteden tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla tarihi bir gezintiye de çıkmak isteyebilirsin. Tarihten hoşlanıyorsan, Harbiye Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan, II. Abdülhamit tarafından ilk olarak okul olarak yaptırılan, ardından kolordu karargahı olarak kullanıldıktan sonra 1964 yılında müze haline getirilen Askeri Müze'ye gidebilir, Türkiye'nin en zengin müzelerinden olan ve teknolojinin de imkanlarından yararlanan bu yeri keşfedebilirsin. Bu tarihi yolculuğu unutulmaz bir anı haline getirmek istiyorsan daha sonrasında Şişli'deki Atatürk Müzesi'ne gitmeyi unutma. istanbul.net ile kendine bir partner bulduğunda artık Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki organizasyonlara tek başına gitmek zorunda değilsin. İşte bu nedenle hemen istanbul.net'ten kendine uygun partner aramaya başlayabilirsin.

istanbul.net sayesinde uzaklarda arkadaş arama ile vakit kaybetme. Daha önce evlenip boşanmışsan, istanbul.net'te Şişli'de oturan dul bayan ve dul erkek profillerine de ulaşman, onlarla uzun uzun sohbet etme fırsatı yakalaman mümkün.

Arkadaşlık Şişli araması yapan ve senin gibi arkadaş arıyorum diyen binlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş adayına ulaşmak için yapman gereken sadece istanbul.net'e üye olmak, hemen diğer kullanıcılarla sohbet etmeye başlamak. Üstelik istediğin özelliklerde birini aramak tamamen ücretsiz.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER