ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Ataşehir

İstanbul Ataşehir'de oturanlar için arkadaşlık Ataşehir yazarak istanbul.net üzerinde yeni arkadaş bulmak çok kolay.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Ataşehir'de arkadaş mı arıyorsun?

İstanbul Ataşehir'de oturanlar için arkadaşlık Ataşehir yazarak istanbul.net üzerinde yeni arkadaş bulmak çok kolay.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Ataşehir

Günümüzde arkadaşlık kurmak son derece kolay gibi görünse de, sürdürmesi bir o kadar zor. İyi bir arkadaşlık ilişkisi için, önce arkadaş kavramını kendi içinde tartıp ona göre hareket etmek gerekir. Kişilerin birbirlerini iyice anlamaları, bazı konularda aynı şekilde düşünmeseler dahi, birbirlerinin düşüncelerine saygılı, günlük hayatta uyumlu olmaları gerekir.
İstanbul'da yaşayan ve arkadaşlık Arnavutköy diyenler arkadaş arama sürecini kısaltmak ve doğru partner ile tanışabilmek için arkadaşlık siteleri veya evlilik siteleri çok hızlı çözüm yolu sunabilir. Çünkü arkadaşlık siteleri sayesinde kendime uygun arkadaş arıyorum dediğinde, karşındaki kişide istediklerini rahatlıkla söyleme, birliktelik kriterlerini belirleme şansına sahip olursun.
Evlilik fikrine sıcak bakıyor ancak doğru insanla henüz tanışamadıysan, istanbul.net'e üye olup gönlündeki aşk duygusunu yaşayaşabilirsin. İlçeye ve hatta semte göre arama yapılabilen istanbul.net'te senin gibi binlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş arayan üye bulunuyor. Yalnız değilsin. Üstelik istanbul.net üzerinde üyelik oluşturmak tamamen ücretsiz.
istanbul.net'te profilini oluşturup hemen beğendiğin kişiler ile sohbet etmeye başlayabilirsin! Kendi ilçende yaşayan kışilerle tanışmak için Arkadaşlık Ataşehir yazıp arama yapabilirsin. Yapacağın arama ile seninle aynı semtte yaşayan kişilerle yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsin. Ataşehir'de bulunan Nezahat Gökyiğit Botanik Parkından kimselere gözükmeden koparacağın bir adet çiçeği arkadaşına vererek onun kalbini kazanabilirsin. Belki de Ataşehir'in en büyük alışveriş merkezi olan Brandium AVM'den alacağın bir hediye ile arkadaşlık ilişkini daha da ileri götürebilirsin. Hediye seçerken arkadaşının zevklerine uygun bir hediye seçmeyi de unutma. Alacağın hediyenin peşinden arkadaşına bir de Brandium'da sinema keyfi yaşatırsan bu iş olur bizden söylemesi! Ataşehir içerisinden spor seven bir arkadaş edinirsen Ataşehir Ülker Sports Arena'nın inanılmaz atmosferinde bir basketbol maçı izlemeni öneririz. Çekingen biriysen her basketten sonra arkadaşına sarılmanın mutluluğunu spor sayesinde yaşayabilirsin.
istanbul.net'te kendine eş arayan çok sayıda dul bayan ile tanışma fırsatı bulacağını unutma. Hayalini kurduğun ilişki sadece tek bir tık uzağında!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER