ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Silivri

istanbul.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde yeni arkadaş arama derdin son buluyor.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Silivri'de arkadaş mı arıyorsun?

istanbul.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde yeni arkadaş arama derdin son buluyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Silivri

Arkadaşlık kimi zaman ailen ile bile paylaşamayacağın şeyleri onunla paylaşmanı sağlar. Biri ile dost veya yakın arkadaş olmanın verdiği haz bambaşkadır.

Artık istanbul.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde yeni arkadaş arama derdin son buluyor. Kendime uygun arkadaş arıyorum diyerek çıktığın yolda, istanbul.net gibi siteler sayesinde hayat görüşüne uygun onbinlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş profili ile karşılaşabilir, daha sonrasında onlarla sohbet etmeye başlayabilirsin. Üstelik istanbul.net'te profiler arasında gezinmek tamamen ücretsiz!

istanbul.net'in diğer arkadaşlık sitelerinden en büyük farkı ise, ilçe ve semte göre arama yapabilmen. Örneğin, İstanbul'un yazlık ilçesi olan Silivri'de yaşıyorsan ve sana yakın birileri ile tanışmak istiyorsan ücretsiz olarak sohbet etmek istiyorsan, arkadaşlık Silivri araması yapabilir, böylece çok daha kolay buluşup zaman geçirebileceğin istanbul.net'li diğer üyeler ile aşk duygusunu tadabilirsin. Kendine uygun yepyeni insanlarla tanıştıktan sonra onlarla buluşabilir ve Silivri'nin tadını çıkarabilirsin. Mükemmel güzelliği ile göz kamaştıran Silivri sahilini dolaşmak için yeni tanıştığın arkadaşınla tekne kiralayabilir ve sahil şeridini gezebilirsin. Dilersen Boşnakbahçe tarafına gidebilir ve kale surlarından kalan tarihi kalıntıları inceleyebilirsin. Limanın diğer tarafından yer alan tarihi 32 gözlü Mimar Sinan köprüsüne gidebilirsin.

İstanbul'un yorucu şehir hayatından uzaklaşmak istediğinde huzurlu ve mutlu olabileceğin bir yer arıyorsan ama şehirde uzaklaşmadan böyle bir yer bulmanın zor olduğunu düşünüyorsan, henüz Silivri'ye gelmemişsin demektir. istanbul.net sayesinde tanıştığın ve yeni arkadaş olduğun kişi ile Silivri'nin eşsiz güzelliklerini keşfedebilirsin. Sadrazam Piri Mehmet Paşa Camisi'ni ziyaret edebilir ve Mimar Sinan heykelini görebilirsin. Arkadaşlığın yerini aşka bıraktığında ise Silivri sahil şeridinde akşamları romantik yürüyüşler yapabilirsin. Güneşin ve denizin tadını çıkarmak istiyorsan, Marmara Uyum Kent Sitesi'nin önünü tercih edebilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER