ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Şile

istanbul.net'te evlilik ve aşk hakkındaki fikirlerin ile paralel düşünen üyeler ile tanışmak için hemen ücretsiz üye ol!

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Şile'de arkadaş mı arıyorsun?

istanbul.net'te evlilik ve aşk hakkındaki fikirlerin ile paralel düşünen üyeler ile tanışmak için hemen ücretsiz üye ol!

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Şile

İnternet sayesinde gelişen dijital teknolojiler sayesinde artık yeni arkadaşlar bulmak eskisi kadar zor değil. Kurulan birçok evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri sayesinde pek çok insan arkadaş arama yolu olarak bu tür platformları kullanmaya başladı. Arkadaş arıyorum diyen onbinlerce kişi internet sayesinde tanışmışken sen neden bekliyorsun ki... Üstelik istanbul.net'e üye olarak ilçe ve semte göre arama yapabiliyorken; örneğin Şile'de oturup diğer yakadan

Belki de sana hiç uygun olmayan insanlar ile tek tek, üstelik yüz yüze görüşerek neden zaman kaybedesin? Diyelim ki, Şile'desin. istanbul.net'te arkadaşlık Şile yazarak, artık arasında çok kısa bir mesafe olmasına rağmen trafik nedeniyle bir yerden diğerine gitmenin yarım saatten az sürmediği İstanbul'da yine senin gibi Şile'de oturan biri ile muhteşem deniz manzarasına karşı çayınızı yudumlarken sohbet etmeye başlayabilirsin. Belki Türkiye'nin en büyük, dünyanın da ikinci büyük feneri olan Şile Feneri'nde birbirinize olan aşkın filizlerini atabilir, Ağlayan Kaya da sevinç gözyaşları dökebilirsiniz.

Tarihi ve kültürel zengiliği ile meşhur Yeşilvadi, Hacıllı şelalesi, Onbir Göller Vadisi, Hanımsuyu Çeşmesi, Değirmençayırı Şelalesi , Heciz Kalesi, Kumbaba Tepesi gibi yerlerde hayatının aşkı ile el ele gezebilir ve aşkınızı ölümsüzleştiren onlarca fotoğraf karesi çekebilirsin. istanbul.net'te sana yakın oturan kişi ile görüşmenin ve arkadaşlığın tadını çıkar. Üstelik sadece şehre değil, ilçe ve semte göre aramaya yapılabilen istanbul.net'te kız arkadaş veya erkek arkadaş aramak; dul isen, kendin gibi dul bayan veya dul erkeklerin profillerini gezerek, sana uygun kişiyi bulmak tamamen ücretsiz. Şu kısacık hayatın tüm güzelliklerini sevdiğinle doya doya tadını çıkartarak yaşamak senin de hakkın.

Kendine uygun bulduğun birini bulabilmek için vakit kaybetme. istanbul.net'te evlilik ve aşk hakkındaki fikirlerin ile paralel düşünen, sohbet etmeye açık pek çok üye bulunuyor. Onlardan kimileri ile partner, kimisi ile dost olman mümkünken, aradığın aşkı uzaklarda arama. Yeni bir ilişki için daha fazla bekleme. Aradığın insan belki belki de yanıbaşında.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER