ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Büyükçekmece

istanbul.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde arkadaş arama derdi ortadan kalkıyor.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Büyükçekmece'de arkadaş mı arıyorsun?

istanbul.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde arkadaş arama derdi ortadan kalkıyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Büyükçekmece

Kimi zaman aileyle bile paylaşılamayan birçok şeyi karşındaki kişiyle paylaşmayı ifade eden arkadaşlık kavramı sayesinde, kız arkadaş veya erkek arkadaş ile pek çok duyguyu birlikte yaşar, arkadaş olmanın tadına varabilirsin. Ancak yoğun bir hayat yaşıyor, trafikte saatlerini geçiriyor, Büyükçekmece gibi bir yerde yaşayıp, her gün işe gitmek için uzun saatler harcıyor ya da arkadaş grubun senden uzakta oturuyorsa, onlarla görüşmek zorlaşıyor olabilir. Bu da sosyal çevrenin gitgide daralmasına, bir ilişki veya partner ilişkisi yaşamak için uygun insanla da tanışmak için en uygun alan olan sosyal ortamlardan da uzaklaşmana neden olur. Ancak istanbul.net senin bu derdine çare buldu. istanbul.net'e ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra seninle aynı ilçede yaşayan insanlarla tanışmak için detaylı arama özelliğini kullanman yeterli. Bu sayede Büyükçekmece'de oturan ve senin gibi aşkı arayan pek çok insanla tanışabilirsin. Arkadaşlığın online bir şekilde başlamış olsa bile zamanla yerini gerçek bir arkadaşlığa bırakabilir ve böylece Büyükçekmece'de beraber zaman geçirebilirsin. Özellikle yaz aylarında revaçta olan sahil şeritlerine beraber gidebilirsin.

İstanbul'un en önemli su kaynaklarından biri ve önemli bir doğal yaşam alanı olan Büyükçekmece Gölü'nü gezebilir, göl kenarından yer alan kafe ve restoranlarda vakit geçirebilirsin. Büyükçekmece'nin sahil kesiminde 5 km uzunluğundaki Kordonboyu'nda gezintiye çıkabilirsin. Yaz aylarında deniz sezonunun çok yoğun olduğu bu bölgede yer alan plajlarda denize girebilir, su sporları yapabilir, yol boyunca yer alan kafe, restoran ve barlarda zaman geçirebilirsin. Ben daha çok tarihi yerlerden hoşlanıyorum diyorsan, Büyükçekmece Kervansarayı, Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi, Sokullu Mehmet Paşa Camii, Kurşunlu Han gibi yapıları gezebilirsin.

istanbul.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde arkadaş arama derdi ortadan kalkıyor. Artık yeni arkadaş arama derdin son buluyor. Çünkü istanbul.net'e üye olursan kendime uygun arkadaş arıyorum veya arkadaşlık Büyükçekmece demen yeterli. istanbul.net'in sadece şehre değil, ilçe ve hatta semte göre arkadaş arama özelliği sayesinde kendine uygun binlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş profiline ulaşman mümkün. Üstelik daha önce evlenmiş boşanmışsan ve senin gibi bir deneyimden geçmiş, senin gibi kalbi kırılmış veya hayatta bir şekilde yalnız kalmış dul bayan ve dul erkek profilleri de istanbul.net'te yeni aşk ilişkilerine yelken açmak için bekliyor.

istanbul.net'e üye olarak arkadaşlık Büyükçekmece diyen kişilerin profillerini ücretsiz olarak gezebilir, onlara mesaj atıp sohbet edebilir, sana yakın diğer ilçelerden insanlarla tanışmak için yakın çevrelerde oturan profilleri gezebilir, hayalini kurduğun evlilik ve aşk duygusuna daha fazla yaklaşabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER